top of page
חיפוש
  • Tal Roman

התמרת אנרגיה מינית- מאמר


המאמר מחולק למספר חלקים:


-מהי אנרגיה מינית

-מהי מטרת ההתמרה של האנרגיה המינית

-איך מתמירים אנרגיה מינית לאנרגית חיים ואנרגיה רוחנית

-יתרונות של ההתמרה

-דרכים שונות להתמרת האנרגיה המינית בגוף.


*********************************************


מהי האנרגיה המינית?


האנרגיה המינית שלנו זו בעצם אנרגית החיים שלנו, זוהי האנרגיה הכי חזקה שיש לנו בגוף , זוהי אנרגיה של מיניות, יצירה, בריאה ותשוקה

האנרגיה המינית נמצאת בבסיסה בצאקרת המין (שוודהיסטנה) שהיא הצ'אקרה השניה שנמצאת בערך שתי אצבעות מתחת לטבור (יש שאומרים 2 אצבעות מעל הטבור) .

על פי הטאו - האנרגיה המינית בגוף מחולקת ל-2 אנרגיות עיקריות: אנרגית ג'ינג -שאחראית על ההולדה והיצירה של דברים חדשים וממוקמת בכל הרקמות החיות, במיוחד בכליות בזרע ובביציות .

והאנרגיה השניה היא הצ'ינג- שאחראית על שימור החיוניות של האיברים בגוף הקיים ,אנרגיה שמפיקים איברי המין , אצל נשים זו האנרגיה של הביציות ואצל גברים זו אנרגית הזרע.

על פי הטאו, האנרגיה המינית זו האנרגיה היחידה שאפשר להכפיל ולהגדיל ולהתמיר אותה לאנרגית כוח החיים של האיברים "צ'י" וממנה לאנרגית "שן" שהיא אנרגיה רוחנית.


*********************************************


אז איך מתמירים את האנרגיה המינית לאנרגית חיים ולאנרגיה רוחנית?


בצורתו הבסיסית ביותר, מין נועד לרבייה. בצורתו הרחבה יותר, בכל פעם שאנו פעילים מינית אנו מייצרים הרבה אנרגית חיים . באורגזמה רגילה (שפיכה אצל גברים ואורגזמת דגדגן אצל נשים) , אנרגית החיים נפלטת החוצה ובכך אנחנו מאבדים הרבה אנרגיה חיונית,

(בצעירותינו אנו פחות מרגישים זאת אך עם ההתבגרות, אנו מייצרים פחות אנרגיה באופן טבעי וכך יוצא שאנו מוציאים יותר אנרגיה ממה שיש לנו דבר שפוגע לנו בבריאות ובחיוניות),

לכן, לאורך ההסטוריה התפתחו שיטות שונות מזרמים שונים שמטרתם לקחת את האנרגיה המינית שממוקמת בצ'אקרות התחתונות ולהעלות אותה בדרכים שונות למעלה לצ'אקרות העליונות .

במילים אחרות, הכוונה היא לשמר, למחזר ולהתמיר את אנרגית המין לאנרגית חיים וגם לאנרגיה גבוהה יותר (שן) שמחברת אותנו לרוח למימדים רוחניים גבוהים דרך הצ'אקרות העליונות


*********************************************


היתרונות של התמרת האנרגיה המינית:


-בריאות וחיוניות

-ערנות

-אריכות חיים

-חיבור למימדים רוחניים ותקשור איתם

-זימון של מה שאנחנו רוצים לזמן לחיינו

- אצל גברים מבחינה מינית התרגול מאפשר חיבור ללינגם, יכולת גם לחוות מולטי- אורגזמות בכל הגוף ויכולת לקיים יחסי מין בלי שפיכה ובכך ניתן לקיים יחסי מין עמוקים יותר, מענגים יותר, אינטימיים יותר עם הרבה יותר זמן (גם מספר שעות ברצף בלי להתייעף ולאבד מהזקפה באופן לא רצוני)

- אצל נשים מבחינה מינית- חיבור מחדש (חיבור שקיים באופן טבעי לכל אישה ואצל חלקנו נשכח) ליוני שלנו ולרחם שלנו, מולטי אורגזמות ושרשראות של אורגזמות מסוגים שונים ומגוונים שיכולות להימשך זמן רב ולהביא עונג רב לכל החלקים בגוף.

- עוצמה

-שחרור רגשי לחויות שהדחקנו


*********************************************


דרכים להתמרת אנרגיה מינית:

אז הגענו לחלק הפרקטי, ישנן שיטות שונות ואינספור תרגולים וטקסים שאפשר לעשות על מנת להתמיר את האנרגיה המינית. ארשום כאן באופן כללי מספר תרגולים בסיסיים:


נשימות, מדיטציות ודמיון מודרך- כאשר אנחנו מרגישים את האנרגיה המינית עולה למעלה נתן לבצע מדיטציות שונות שכוללות לרוב תרגילי נשימות יחד עם דמיון מודרך שמסייעים להעלות אץ האנרגיה המינית למעלה,

לדוגמא:

שמגיעה אנרגיה מינית , אפשר לעצום עיניים, להתמקד באנרגיה המינית, (במידה והיא עוד לא ערה, ניתן לעורר אותה בעדינות -אפשר דרך אוננות, דרך נגיעות עדינות באזורים ליד, ליטופים, כל אחד מה שמתאים לו..) ואז לנשום את האנרגיה הזו למעלה, הכוונה ממש לדמיין איך האנרגיה הזו עולה מאזור איברי המין דרך עמוד השדרה, ללב ומשם או לשחרר אותה,חזרה לאדמה או למעלה לצאקרות העליונות או בכל מקום בגוף שתרצו שתגיע אליו אנרגיה. נשים יקרות, לנו באיבר במין יש שפתיים שאנחנו יכולות ממש לינוק אנרגיה מהאדמה וממש לשאוב אנרגיה למעלה עם נשימות גם דרך נשימה רגילה וגם מאיבר המין שלנו. ניתן גם לעשות תנועות עם הידיים בזמן הנשימה למעלה מי שרוצה.


עם פרטנר/ית- עם פרטנר/ית ניתן גם לעשות תרגולי נשימות כגון חדירה אנרגטית לפני ובזמן יחסי מין. וגם תנוחות מסוימות במין עם בן /בת הזוג. בתרגול נכון , שתי הנשמות מתמזגות לרגע לאחד ונוצר חיבור עוצמתי וההתמרה מאוד חזקה ויעילה.

דוגמה לתרגול עם בן /בת הזוג:

נשימה מעגלית-

בזמן או לפני שאתם מקיימים יחסי מין, שני בני הזוג מחזיקים ידיים ומסתכלים אחד לשניה בעיניים , האישה מכווצת את היוני (איבר המין שלה) ונושמת את האנרגיה המינית למעלה בזמן שהיא שואפת אוויר עד ללב, ובאותו הזמן היא מחזיקה ידיים של בן הזוג והידיים גם עולות באותו הזמן מהיוני ללב, ואז בנשיפה, היא מעבירה לבן הזוג את האנרגיה מהלב עד ללינגם (למטה) , בזמן שהיא נושפת ומוציאה אנרגיה בן הזוג שואף ונושם את האנרגיה לתוכו והידיים של שניהם עוברות ללב של הגבר וללינגם שלו וכך שוב חשוב בצורה מעגלית. התרגיל הזה גם מסייע לגבר לא לשפוך.


יוגה - ביוגה ישנן מספר תנוחות שניתן דרכן להתמיר אנרגיה, הנפוצות שבהן הן : תנוחות הפוכות כגון עמידת ראש, תנוחות בנדהה כגון אודיאנה בנדה ומולה בנדה וכדומה..

-מהי אנרגיה מינית

-מהי מטרת ההתמרה של האנרגיה המינית

-איך מתמירים אנרגיה מינית לאנרגית חיים ואנרגיה רוחנית

-יתרונות של ההתמרה

-דרכים שונות להתמרת האנרגיה המינית בגוף.


*********************************************


מקוה שהמאמר היה מועיל ומעשיר :)

טל
4,255 צפיותתגובה 1

פוסטים אחרונים

הצג הכול

1 Kommentar


תודה רבה טל. ידע

Gefällt mir
bottom of page